Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Mondeo 2016 года

Автомобиль: Ford Mondeo Liftback 2016 г.в., лифтбек, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , двигатель - 2.0 turbo дизель
Автор: Максим (Украина, Львов)   06.12.2017
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.5 л/100км

Вітаю, так як по даному авто немає свіжих відгуків вирішив написати. Є щасливим власником Мондео з грудня 2016 року, тобто накатав вже рік та 24тис. Вибирав між мондео дизель, пасатом дизель, суперб дизель, мазда 6 дизель, бмв 5 (бензина в базовій комплектації). всі ці мавто були в межах 800-950 тис грн. Зупинився на мондео - не жалію. Що саме краще кидається одразу - це фари!!! Лед оптика це просто щось неймовірне. Адаптивна, дуже добре світить, всі ксенони біксенони і решта фар далеко ховаються.

Двигун - комфортний, за рік жодних зауважень, розхід такий як написав у формі, 6/7.5/9 - 7.5 за 24 тис( не збивав лічильник від 0 км) максимально що вдалось зекономити це 4.6 літра - поїздка в карпати дуже плавно та повільно бо з вагітною дружиною (середня швидкість 90 км) на далекі подорожі дуже комфортне авто, через велику колісну базу та відносну мякість.

Коробка також адаптивна, це відчувається якщо хтось сів поїздити після мене на 50 і більше км. авто перші 20-30 км їде ривками і перемикання передач відбуваєтьсяне так як я привик.

Багажник - величезний, більшого ви не знайдете. радують опції особливо підігрів олобового та руля, зимою дуже виручають. Орієнтовно за 6 місяців зробив чіптюн на оф сервісі до 180 коней, динаміка відчутно покращилась (порівняно із 150) росхід не змінився та доставив камеру (як намене непотрібний дівайс).

Із мінусів так як колісна база широка та довга - авто є досить низьке, часто зачіпаю за львівські колії-бруківку. час від часу поскріпує пласмаса в різних місцях торпеди і дверок. (неякісна збірка саме пласмаси як на мене) відсутність перегородок в баку. тобто при повному баку та до 2/3 - паливо у баку дуже хлюпає (як хвилі на морі).

Якщо вибираєте авто суто для міста або для жінки - не рекомендую - завелике, запаркуватись у Львові досить важко - такяк довжина 4.9 ширина 2.2 (мені в гараж не влазить) загалом авто задоволений, явних косяків за рік незамітив.

Правдоруб

Безумовно цікаве авто, була можливість проїхатись. Чомусь не згадали про його чудову керованість та шумоізоляцію. Здивований щодо скрипу пластику в салоні, у Фокусі після 20тис все добре, хіба що при мінусових температурах поскрипує заднє скло (седан). Також для мене не зрозуміло, яким боком при виборі до цієї компанії попало бмв 5, там і ціна починалась з 1,1млн за базу... Вцілому непогане авто, та особисто віддав би перевагу Супербу за ціну/якість. За свіжий відгук +!

Niki3003

Правдоруб, в прошлом году пятерки улетали за 39 косарей (перед выходом новой модели)

olenichvol

У мене фокус 2 рестайл з Німеччини і то пластик не скрипить.

shiroguma

olenichvol, а тут откуда? Оттуда же. Но 27 тыс. гривен за замену зеркала заднего вида - это чересчур.

sergey_m

Интересен ваш выбор между Мондео и Суперб/Мазда 6. Я бы из-за багажника не лифтбек не рассматривал Мазда 6. Если не критичен багажник, смотрел бы еще и Аккорд. Вообще выбирал бы из Мондео/Суперб. Что не понравилось в Шкоде?

Mike1988

sergey_m, тоже выбирал между ними, ценник у шкоды повыше значительно будет, если в равных комплектациях сделать машинки, а в ходу они очень похожи.

sergey_m

Mike1988, Спасибо за ответ! Подскажите как с болячками и стоимостью содержания? Есть ли проблемные/дорогие з/ч на которые можно влететь при покупке б/у скажем до 80-100т.км пробега?

На Суперб меня пугали очень дорогой "алюминиевой ходовой" хз правда или нет.
Читал что Суперб более сбитый и жестковата подвеска,у мондео- более энергоемкая, но в повороты хуже входит,валкая и может укачивать.

БМВ 5 - коштувала 930 тис грн на момент вибору, Суперб - тестив, але в керованості та в шумці Мондео набагато кращий.

Andriy1980

Володію Ford Mondeo комплектація люкс, дизель 180 коней, повністю згоден з відгуком. Придбав 2016 р. і літом їздив на цьому авто в Іспанію 3700 км. в одну сторону.

den822

Andriy1980, на авто в Іспанію сім'єю дишевше однозночно, тепер і собі також дивлюсь на авто більше класом, діти підросли!

Тест-драйв Ford Mondeo: Европеец
Европеец

Очень странный дизельный мотор, абсолютно новая подвеска, первая в мире подушка безопасности в задних ремнях безопасности – Ford Mondeo для Европы поразил разнообразием опций и новых технических решений.

Продажа б/у Ford

Ford Fusion 2008 Ford Fusion 4.700$ 2008 223.000 км